sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 6200 žltá chrómová, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 6200 žltá chrómová, 150 ml
Kód: 2504229
Kód dod.: 121201
EAN: 4015962109087
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 5260 zeleň atlantic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 5260 zeleň atlantic, 150 ml
Kód: 2504222
Kód dod.: 121190
EAN: 4015962107328
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobré rozlievanie, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8161 červeň sportline, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8161 červeň sportline, 150 ml
Kód: 2504245
Kód dod.: 121225
EAN: 4015962107519
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 0100 biela matná, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 0100 biela matná, 150 ml
Kód: 2504247
Kód dod.: 121126
EAN: 4015962107007
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Rust Oleum odstraňovač starých náterov a lepidiel, 500 ml
Mako color
Rust Oleum odstraňovač starých náterov a lepidiel, 500 ml
Kód: 2506098
Kód dod.: 470216
EAN: 8715743017667
 
17.96 EUR
35.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač starých náterov a lepidiel, bez Metylchloridu, je veľmi efektívny s veľmi rýchlou účinnosťou.
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
10.26 EUR
25.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba v spreji na Vaše radiátory, pomocou Belton farby na vykurovanie je bez problémov možné lakovať vykurovacie telesá o teplote 80 - 120 °C.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.84 EUR
38.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1999 čierna lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, výdatný, rýchlo schne, je odolný proti škriabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
2.68 EUR
67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelov. Reakčný iniciátor pre vytvrdzovanie polyesterových tmelov. Tužidlo do polyesterových tmelov, tužidlo do akrylových plničov, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových farieb.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8302 červená apollo, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8302 červená apollo, 150 ml
Kód: 2504257
Kód dod.: 121254
EAN: 4015962107564
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4690 modrá kráľovská, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4690 modrá kráľovská, 150 ml
Kód: 2504264
Kód dod.: 121335
EAN: 4015962109070
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Max Color plnič základový antikorozný, béžová, 400 ml
Mako color
Max Color plnič základový antikorozný, béžová, 400 ml
Kód: 2503673
Kód dod.: 100107
EAN: 4029534642438
 
10.04 EUR
25.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na všetky podklady predpripravené max color základom (auto rada) pri opravných lakovacích prácach, poskytne vynikajúci výsledok pri použití nasledujúcich nástrekov na báze umelých živíc, akrylových lakov alebo dvouvrstvých metalických lakov.
Mako kobercová oboustraná páska, foliová, šířka 50 mm, délka 10 m
Mako color
Mako kobercová oboustraná páska, foliová, šířka 50 mm, délka 10 m
Kód: 2505029
Kód dod.: 567030
EAN: 8592884004882
 
2.77 EUR
0.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K pokládke podlahových krytín s hladkým zadným povrchom v interiéri, univerzálne použiteľná, vhodná na lepenie rôznych materiálov. Pre podlahy s normálnym zaťažením, odolná vlhkosti.
Mako miešadlo na tmely a stierky, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako miešadlo na tmely a stierky, 5 kg, 60 mm
Kód: 2503394
Kód dod.: 568094
EAN: 4002168829666
 
6.01 EUR
6.02 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako color miešadlo na farbu, tmely a stierky, pre miešacie práce. Vhodné na 5 kg. Šírka 60 mm.
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Mako color
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2503694
Kód dod.: 103135
EAN: 4009506015040
 
11.12 EUR
27.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vykurovacie telesá, odolný teplotám a žltnutiu v rozmedzí 80 - 100 °C, výdatný, rýchloschnúci. Staré nátery je možné prebrúsiť a opäť nastriekať.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak vo spreji, 8151 červeň corrida, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak vo spreji, 8151 červeň corrida, 150 ml
Kód: 2504230
Kód dod.: 121221
EAN: 4015962107953
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako zakrývacia stavebná PVC lepiaca páska, štukatérska, lepí 6 týždňov, šírka 50 mm, dĺžka 33 m
Mako color
Mako zakrývacia stavebná PVC lepiaca páska, štukatérska, lepí 6 týždňov, šírka 50 mm, dĺžka 33 m
Kód: 2505031
Kód dod.: 565140
EAN: 8592884004127
 
6.45 EUR
0.2EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perforovaná pre oblepovacie a zakrývacie práce v exteriéri i interiéri, odstrániteľná bez stopy do 6 týždňov, vynikajúca priľnavosť, na hladké povrchy, extra silné lepidlo, odolná poveternostným vplyvom a UV žiareniu, teplotne odolná do 70 °C
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4625 modrá námorná, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 4625 modrá námorná, 150 ml
Kód: 2504234
Kód dod.: 121175
EAN: 4015962107250
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený na drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný voči škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Auto-K Racing základová plnící farba, šedá, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing základová plnící farba, šedá, 500 ml
Kód: 2503599
Kód dod.: 106106
EAN: 4015962157095
 
8.44 EUR
16.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Základová farba plnič auto k racing tvorí ideálny základ pre opravy lakovaných ploch, je univerzálne použiteľná a dobre brúsiteľná.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1000 biela lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 1000 biela lesk, 150 ml
Kód: 2504218
Kód dod.: 121131
EAN: 4015962107045
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako japonské špachtle, PVC, 4 ks
Mako color
Mako japonské špachtle, PVC, 4 ks
Kód: 2503418
Kód dod.: 560854
EAN: 4002168812293
 
2.89 EUR
2.90 EUR
0.72EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada japonských špachtlí na špachtlovanie malých spár, ryh a otvorov, materiál PVC, sada obsahuje 4 ks
Mako Standard páska textilná na opravy, strieborná, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Standard páska textilná na opravy, strieborná, 48 mm × 50 m
Kód: 2504922
Kód dod.: 566117
EAN: 8592884000914
 
5.50 EUR
0.11EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Páska textilná pre opravy, upevňovanie, utesnenie, viazanie atď. v interiéri aj exteriéri, ideálna pre domácnosť aj dielňu, veľmi odolná proti poveternostným vplyvom, pretrhnutiu a stárnutiu, vysoká priľnavosť k väčšine povrchov, silne lepiaca, ľahko odtrhnuteľná
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8150 červeň tornado, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originálny autolak v spreji, 8150 červeň tornado, 150 ml
Kód: 2504261
Kód dod.: 121313
EAN: 4015962107496
 
5.58 EUR
37.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak je určený pre drobné, stredné a väčšie opravy, má dobrý rozliv, vysoký podiel pevných látok, vydatný, rýchlo zasychá, je odolný proti škrabancom a poveternostným vplyvom, neobsahuje freóny a ťažké kovy (olovo, kadmium, chróm).
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2500664
Kód dod.: 564802
EAN: 8592884004820
 
1.34 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenému času lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.